1 ЛИСТОПАДА, 10:00
ОНЛАЙН, YOUTUBE
Ukrainian
Podcasts
Day
2020
Перша в Україні подкаст конференція для тих, хто робить, слухає або планує розпочати свій подкаст.

В неділю, 1 листопада, ми зустрінемось, щоб обговорити чи є майбутнє подкастингу в Україні, чому подкаст вам потрібен уже зараз та чи реально на цьому заробити?

Вас чекають 6 історій від бізнесу, преси, радіо та лідерів думок, а також відповіді на всі запитання у прямому ефірі!

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.
Перегляньте повний запис #UPD2020
Що буде на #UPD2020?
На конференції ви дізнаєтесь фішки та інсайти від авторів подкастів, та зможете поспілкуватися із крутими та цікавими людьми.
6 крутих спікерів
Почуєте виступи 6 авторів та спікерів, які поділяться своїм досвідом та поділяться тонкощами роботи у власних проєктах
Коментарі та обговорення
Після виступів можна залишити свої питання, поспілкуватися та обмінятися досвідом у чаті
Ідеї та інсайти
Отримаєте море нової інформації, адже усі спікери керують класними проєктами та, скоріше за все, ви ще не чули як вони говорять про подкасти
Теми та Спікери #UPD2020
Орест Зуб
онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник родом зі Львова
Автор україномовного блогу про інтернет бізнес, саморозвиток і подорожі – openmind.com.ua, а також подкасту про онлайн бізнес, саморозвиток і подорожі – Подкаст Ореста Зуба.
10:00 – 10:50
Іван Шестаков
директор зі стратегічного розвитку MEGOGO
Створює один із найбільших медіасервісів у Східній Європі, щороку впроваджує нетипові для ринку продукти, які змінюють уявлення про теле- та кіноспоживання та формують нові звички користувачів. Запровадив та запустив аудіонапрямок в MEGOGO, який вже встиг отримати професійну відзнаку Telecom Awards 2020 та став "Рішенням року в області медіа". Під його керівництвом наразі функціонує та розвивається напрям подкастів в MEGOGO.
11:00 – 11:40
Федір Попадюк
Chief of Digital в "Українська Правда", автор подкастів "Кляті питання" та "Я не встигаю!"
Займається розвитком подкастів як напрямку на Українській правді та хоче популяризувати їх на максимальну кількість людей.
За 5 років на УП встиг пописати новини та статті на Економічній правді, захопитися розслідуваннями, поробити візуалізації даних, стати директором з розвитку, перетворитись на СММ-ника, зробити дуже веселий телеграм-канал «УП. Кляті питання», дуже сильно захопитись подкастами і зупини свою увагу тільки на них (поки що), запустити подкаст «Кляті питання», та створити цілий розділ з невеличкою лінійкою подкастів.
12:00 – 12:40
Юлія Кушнір
керівниця Urban Space Radio
Із 2017 року працює в Urban Space Radio, медіа-проєкті платформи Тепле Місто. Спочатку як комунікаційний менеджер, згодом як координатор Івано-Франківської студії.
У 2019 році стала керівницею проєкту. Основна діяльність: стратегія розвитку, фандрайзинг, робота з бізнес-партнерами. Команда налічує (у різних формах співпраці) — 12 людей. За цей час вдалося реалізувати спільні подкасти із УКУ, Beetroot, Devlight, а також ряд програм в рамках проєктів з міжнародними фондами: USAID, Міжнародний фонд “Відродження”, House of Europe, Zagoriy Foundation.
13:00 – 13:40
Валерія Широкова
журналістка, радіоведуча на Радіо НВ
Журналістка, радіоведуча, створює проєкти націлені на жіночу аудиторію. Нині веде денний ефір на радіо НВ, частина якого виходить подкастом “Новий день” на кількох платформах. Раніше робила подкаст-проекти "Я тобі не дорогенька" та "Харасмент" на Громадському радіо.
У 2018-2020 розробляла ТВ та радіо формати для регіональних медіа у рамках "Лабораторії форматів" від НАМ (Незалежна асоціація мовників).
Працювала на Радіо ЄС (програми про економіку, лінійний інформаційний ефір), Громадському радіо (ранковий ефір з Андрієм Куликовим), писала для УП.Лайф, MC Today, bit.ua, та сайті “Повага”.
14:00 – 14:40
Микола Штонденко
операційний директор EstOffice
Разом з командою однодумців створює і розвиває цифрові інструменти маркетингу та управління продажами для компаній забудовників.
Перші подкасти записував ще у 2002 році, потім кидав цю справу і повертався. Зараз запустив нішевий подкаст для спільноти забудовників "RED community PODCAST" де з учасниками ринку обговорюються актуальні питання.
15:00 – 15:40
Організатор UPD 2020

Найбільша спільнота українського подкастингу.

Публікуємо цікаві подкасти українською, статистику і новини подкастингу України та світу.

Шукайте на всіх платформах @PodcastsNOWua

1 ЛИСТОПАДА, 10:00 | ОНЛАЙН, YOUTUBE
Реєстрація
Участь у заході не оплачується, але вам необхідно зареєструватися.
Made on
Tilda